ORO GULTAI - ORMAIŠIAI
KAIP IŠSIRINKTI ORO GULTĄ?

     2016 metais išpopuliarėję oro gultai - ormaišiai šiais metais grįžta su daugybe patobulinimų. Daugybė gamintojų siūlo įsigyti skirtingus oro gultus ir ormaišius, tačiau kokį oro gultą - ormaišį išsirinkti? Į ką reikėtų atkreipti dėmesį?

1. Ormaišis - Oro gultas su įsiūta plėvele bus kur kas patikimesnis negu oro gultas su įklijuota plėvele. Svarbu, kad gulto plėvelė būtų įsiūta su užlenkimu - tai gultui suteiks ilgaamžiškumo, o kelių sluoksnių užlenkimas dar geriau.

2. Oro gultas su vienos angos pripūtimu bus gerokai lengviau pripučiamas negu ormaišis su dviejų angų pripūtimu.

3. Priedai - tokie kaip kišenės, inkaras, butelių atidarytuvas ir panašiai tikrai pravers gamtoje.

4. Oro gulto medžiaga - labai svarbu, kad gultas būtų gaminamas iš tvirtos medžiagos. Pageidautina, kad ormaišis būtų pasiūtas iš kuo tvirtesnio nailono o ne iš poliesterio.

5. Dydis - patogus oro gulto dydis yra maždaug 260x70 cm. Jeigu oro gultas yra mažesnis, jį suvyniojus ir uždarius jis gali pasidaryti per mažas, kad galėtumėte patogiai ant jo gulėti. Mažesni ormaišiai dažniausiai būna pigesni.

6. Galvos atrama - vertėtų paieškoti oro gulto su komfortine pagalvės formos paaukštinta galvos atrama. Tokie ormaišai yra gerokai patogesni.

Rekomenduojame rinktis naujus lietuviškus oro gultus: FATBAG V2, FATBAG V3. Ieškantiems pigesnių variantų alternatyvus pasirinkimas lenkiški AirSofa gultai

Oro gultai - Ormaišiai | Tvirtas pasiūvimas, dvigubos siūlės, 4 sluoksnių užlenkimas.Oro gultai -  Ormaišiai | Segtukų tipai ir plėvelės įklijavimasOro gultas - ormaišis | Vienos angos pripūtimas ir specialus inkaras prisegimuiOrmaišis oro gultas | Komfortinė galvos atrama ir didelis dydis.Oro gultas - ormaišis | Patogios kišenės ir butelių atidarytuvas.