Nardymo kaukė AVATAR MASK V1

29,99 €

-10,00 €

39,99 €

More info

Nardymo kaukė AVATAR MASK V1


Sunku išsirinkti?
Nemokama konsultacija telefonu
85 233 5522
Užsisakykite telefonu ir atsiskaitykite pristatymo metu!

AVATAR MASK - tai revoliucinė nardymo kaukė. AVATAR MASK pilnai dengia visą veidą, naudojant šią nardymo kaukę panardinus veidą po vandeniu galima kvėpuoti įprastai lyg būtumėte virš vandens - tiek per burną tiek ir per nosį. Dėl specialios Water-lock sistemos net panėrus po vandeniu į kaukę nepatenka vanduo, o Air-vent anti rasojimo sistema užtikrina, kad kaukės stikliukas būtų skaidrus ir mažiau rasotų. AVATAR MASK akvalangas tinka net ir tiems, kas bijo nardyti, nes suteikia saugumo ir komforto jausmą. Ši nardymo kaukė puikiai tiks plaukiojimui paviršiumi ir nardymui iki 2 metrų gylio. 
 
 

Ypatybės:

Water-lock - specialaus vožtuvo dėka panėrus po vandeniu oro paėmimo kanalai yra iš karto uždaromi ir vanduo nepatenka į kaukę. Sistema veikia netgi po vandeniu apsivertus aukštyn kojomis ar esant dideliam bangavimui.
Air-vent - speciali oro cirkuliacijos sistema užtikrina puikią ventiliaciją kaukės viduje taip sumažindama kaukės rasojimą. 
Easybreath - nardymo kaukę suprojektuota taip, kad panardinus veidą po vandeniu būtų galima lengvai kvėpuoti įprastu būdų - ir per burna ir per nosį.
3 kamerų vamzdelis -  AVATAR MASK nardymo kaukės vamzdelis sudarytas iš 3 atskirų kamerų, dėl kurių oras sukamas ratu ir kiekvieną kartą įkvepiamas tik šviežias oras.
Automatinis vandens nubėgimo vožtuvas - specialus vožtuvas kaukės apačioje išnirus iš vandens automatiškai išleidžia į kaukę patekusį vandenį. Jeigu panėrus kaukė patraukiama nuo veido ir į ja patenka kažkiek vandens išnėrus nereikės nusiiminėti kaukės norint vandenį išpilti - tai padarys automatinis vožtuvas. 
180 laipsnių matymo kampas - dėl unikalios savo konstrukcijos kaukė pasižymi super plačiu matymo kampu. 
Reguliuojamo dydžio elastiniai medžiaginiai dirželiai - leis patogiai užsiveržti kaukę ir ją patogiai prisitaikyti pagal veido dydį. Medžiaginiai dirželiai nepeša plaukų, kaip įprasti guminiai dirželiai. 
GoPro tipo veiksmo kameros laikiklis - specialus kameros laikiklis nardymo kaukės viršuje leidžia patogiai ir tvirtai pritvirtinti veiksmo kamerą ir nufilmuoti vaizdą nardytojo akimis. 
Fast-lock jungtis - nardymo kaukės vamzdelis greitai atjungiamas ir prijungiamas patogia sandaria jungtimi. Nuėmus kvėpavimo vamzdelį kaukę galima kompaktiškai transportuoti. 
 

Specifikacijos:

Modelis - AVATAR MASK V1
Dydis - pasirinktinai S/M arba L/XL

Komplekte:

1 x AVATAR MASK V1 nardymo kaukė
1 x Nardymo kaukės vamzdelis
1 x Atsarginė vožtuvo gumelė
1 x Transportavimo krepšelis